Цензор.НЕТ

07.11.18 19:12

Губернаторами Колорадо й Іллінойсу в результаті виборів стали американці українського походження. ФОТО

Предки обох перебралися в США кілька поколінь тому, обидва представляють Демократичну партію.

Губернаторами Колорадо й Іллінойсу в результаті виборів стали американці українського походження. ФОТО

Американці українського походження в результаті проміжних виборів стали губернаторами двох штатів у США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки".

6 листопада перемогу на виборах губернатора штату Колорадо отримав Джаред Поліс. 43-річний член Демократичної партії також є першим відкритим представником ЛҐБТ-спільноти.

Джаред Поліс - третій у поколінні іммігрантів, які прибули в США з Польщі та України на початку 20-го століття.

Губернаторами Колорадо й Іллінойсу в результаті виборів стали американці українського походження 01

"Будучи настільки близьким до іммігрантського досвіду, я рішуче стаю на захист прав іммігрантів та біженців, звичайно, з огляду на досвід євреїв у Другій світовій війні, не так-то багато країн хотіли приймати єврейських біженців", - підкреслив він у коментарі пресі.

Новим губернатором штату Іллінойс став представник Демократичної партії мільярдер Дж. Б. Пріцкер, який походить із родини українських емігрантів.

"Я походжу з українських євреїв і гордий працювати з місцевою громадою, яка пережила Голокост", - пише Пріцкер на своїй офіційній сторінці.

Губернаторами Колорадо й Іллінойсу в результаті виборів стали американці українського походження 02

Дж. Б. Пріцкер є одним із 11 мільярдерів сім'ї Пріцкер, яка належить до 15 найбагатших сімей світу, їхні загальні статки оцінюють в 33,5 мільярда доларів, пише видання Celebrity Net Worth.

"На цих виборах Іллінойс поміняв одного заможного бізнесмена з досвідом роботи в уряді на іншого", - стверджує Chicago Tribune. Інавгурація Пріцкера відбудеться 14 січня, і тоді він перебере повноваження від губернатора-республіканця Брюса Ронера.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 6 листопада в США відбулися проміжні вибори, під час яких обиралися всі 435 конгресменів у Палату представників, а також 35 зі 100 членів Сенату США. На виборах у Палату представників перемогли демократи, Сенат як і раніше залишився під контролем республіканців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики