Цензор.НЕТ

07.11.18 22:13

Трамп закликає припинити розслідування його зв'язків із Росією

Глава США вважає, що на розслідування даремно витрачені "мільйони і мільйони доларів".

Трамп закликає припинити розслідування його зв'язків із Росією

Президент Дональд Трамп відновив нападки на розслідування, яке проводить спеціальний адвокат Роберт Мюллер. Про це сьогодні, 7 листопада, пише видання Politico, повідомляє Цензор.НЕТ.

"За даними NBC News, у всій країні виборців, які не схвалюють розслідування Мюллера (46%) більше, ніж тих, хто його схвалює (41%)", - написав Трамп у своєму Twitter.

Трамп закликає припинити розслідування його звязків із Росією 01

При цьому президент США вказав неправильні цифри: насправді розслідування його можливих зв'язків із Росією схвалюють 42%, а не схвалюють 45% американців.

Саме розслідування глава Білого Дому назвав "огидним полюванням на відьом, яке ведуть 17 розгніваних демократів". Пізніше на прес-конференції Трамп заявив, що на розслідування вже витрачені величезні кошти.

"Це розслідування, на яке витрачено мільйони і мільйони доларів, але ніякої змови не було. Розслідування присвячене саме змові, але змови не було", - сказав Трамп.

Демократи отримали за результатами проміжних виборів більшість у Палаті представників, нагадує видання. І президент не зможе так просто згорнути діяльність Мюллера, підкреслює Politico.

Розслідування можливого втручання Росії в американські вибори в 2016 році ведеться незалежним спеціальним прокурором Мюллером, а також в обох палатах конгресу США. У лютому 2018 року обвинувачення в рамках розслідування були висунуті 13 російським громадянам і трьом організаціям.

Російська сторона відкидає обвинувачення на свою адресу.

17 жовтня комісія Мюллера заявила, що готова оприлюднити результати свого розслідування після проміжних виборів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики