Цензор.НЕТ

08.11.18 09:40

В Угорщині відкрили Почесне консульство України, яке відповідатиме за 3 області. ФОТО

Учора, 7 листопада, в місті Шіофок (Угорщина) за участю повноважного міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини зі зв'язків з почесним консулом Дьордєм Шухою відбулося відкриття почесного консульства України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написала посол України в Угорщині Любов Непоп.

"Приємна і важлива подія в розвитку українсько-угорських відносин: сьогодні (7 листопада. - Ред.) разом з Уповноваженим Міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини з питань зв’язків з почесними консулами Дьордєм Шухою урочисто відкрили Почесне консульство України в місті Шіофок. До його компетенції будуть належати області Зала, Веспрем та Шомодь", - написала вона.

В Угорщині відкрили Почесне консульство України, яке відповідатиме за 3 області 01
Фото: Непоп/Facebook

Непоп зазначила, що вручила новопризначеному Почесному консулу України Золтану Хорвату консульський патент і екзекватуру.

"Спільно із Золтаном Хорватом ми вже зробили декілька корисних справ: у травні 2017 р. за його фінансування в рамках проекту "Зігрій душу" у м. Печ пройшли 10-ти денну арт-реабілітацію 7 учасників АТО, у вересні 2017 р. на кошти зібрані з ініціативи Хорвата у м. Волноваха було відкрито сучасний дитячий майданчик європейського зразка, у грудні 2017 р. за фінансової підтримки Хорвата в Угорщині проведено міжнародний соціальний проект "Дитячий футбол миру"".

Також вона зазначила, що в рамках відкриття відвідали і приміщення, яке зараз перебуває в стадії реконструкції і в яке після відновлення переїде наше Почесне консульство.

В Угорщині відкрили Почесне консульство України, яке відповідатиме за 3 області 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики