Цензор.НЕТ

08.11.18 11:14

Проти голови ДАБІ Кудрявцева розпочато замовну інформаційну кампанію, - заява відомства

Державна архітектурно-будівельна інспекція заявляє, що проти її голови Олексія Кудрявцева розпочато замовну інформаційну кампанію.

Проти голови ДАБІ Кудрявцева розпочато замовну інформаційну кампанію, - заява відомства

Як інформує Цензор.НЕТ, заява розміщена на офіційному сайті відомства.

"У зв’язку з цілеспрямованими та послідовними реформами в сфері держархбудконтролю, направленими на боротьбу з корупцією, в медіа розпочалася широкомасштабна інформаційна кампанія з дискредитації Голови Держархбудінспекції Олексія Кудрявцева", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, зазначено в тексті, "корумпована система, очолювана недобропорядними учасниками сфери містобудування, вирішила протидіяти неминучим якісним змінам. З’явилися фейкові публікації з абсурдними заголовками, перекрученими фактами та "витягнутими" з контексту цитатами".

Відомство виклало скриншоти новин кількох сайтів, у яких із посиланням на інтерв'ю Цензор.НЕТ йдеться, що Кудрявцев нібито розповів про спосіб забудовникам обійти перевірки ГПУ. Насправді в тексті інтерв'ю про таке не йдеться.

Крім того, у відомстві спростували інформацію про намір Кудрявцева балотуватися до парламенту і про його належність до певної політичної сили ("Батьківщини". - Ред.).

"Також ЗМІ опублікували відвертий новинний фарс про належність керівника ДАБІ до однієї з відомих політичних сил та намір балотуватися від неї до парламенту", - йдеться в тексті заяви.

З огляду на викладені факти, голова Держархбудінспекції Кудрявцев має намір позиватися до суду про захист честі, гідності та ділової репутації, а також щодо спростування поширеної недостовірної інформації про діяльність відомства.

Як повідомлялося, вчора на круглому столі із забудовниками Кудрявцев повідомив, що ті, кому не вигідні антикорупційні зміни, намагаються чинити на нього тиск. "На мене вже другий тиждень відбувається тиск. Я хочу сказати, що ми не зупинимося", - сказав він.

Держархбудінспекція звертається до всіх ЗМІ, журналістів, редакторів, блогерів "не йти на чужі провокації та не передруковувати завідомо неправдиву інформацію".

У разі необхідності будь-якої інформації ЗМІ закликають звертатися за коментарем у ДАБІ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики