Цензор.НЕТ

08.11.18 11:58

Слідчі дії на алеї Героїв Небесної Сотні триватимуть не менше місяця, - Горбатюк

Слідчий експеримент на алеї Героїв Небесної Сотні триватиме не менше місяця, а експерти намагатимуться працювати в максимально стислі терміни.

Слідчі дії на алеї Героїв Небесної Сотні триватимуть не менше місяця, - Горбатюк

Як інформує Цензор.НЕТ, про це "5 каналу" повідомив керівник департаменту спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

У будь-якому випадку дії розділять на два етапи: спочатку за допомогою геодезистів визначать місцезнаходження загиблих і постраждалих, а потім визначать, звідки саме вони могли отримати кульове поранення.

Горбатюк зазначив, що слідчі дії в центрі тривали і раніше. Однак, остаточно їх завершити заважав вуличний меморіал.

"Слідчі експерименти, які проводилися - велика частина з них ще до направлення обвинувального акта до суду, з убивств 20-го лютого, а зараз, деякі з них - вони уточнюються. У різних місцях. Це були місця і біля Жовтневого палацу, це на протилежному боці вулиці Інститутської, це і внизу вулиці Інститутської. Тобто до теперішнього часу вони постійно проводилися. Але саме затримка була передовсім через неможливість проведення слідчих експериментів, через тимчасовий меморіал", - пояснив Горбатюк.

7 листопада на алеї Героїв Небесної Сотні почали перенесення меморіалу. Стелу з портретами Героїв Небесної Сотні поставили ближче до дерев'яної каплиці.Мають перенести і хрест, який заважає проведенню балістичних експертиз.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики