Цензор.НЕТ

08.11.18 14:13

Окупанти відпустили затриманого вранці кримського татарина Аблямітова та його вагітну дружину

Затриманого після обшуку кримського татарина Абляліма Аблямітова відпустили. Силовики тримали його в управлінні МВС, яке підпорядковане російській окупаційній владі.

Окупанти відпустили затриманого вранці кримського татарина Аблямітова та його вагітну дружину

Про це повідомила в Facebook "Кримська солідарність", передає Цензор.НЕТ.

"Абляліма Аблямітова відпустили. Стало відомо, що він перебував в управлінні МВС", - йдеться в повідомленні.

Раніше, за даними Кримської солідарності, адвокат Еміне Авамілєва прибула в управління ФСБ у Сімферополі, після чого вагітну дружину Аблямітова відпустили. Місце перебування дружини Абляліма залишалося невідомим.

"Було здійснено дзвінки в управління МВС, де заперечують перебування Аблямітова. Далі було здійснено дзвінок в управління ФСБ, де також заперечують присутність у них затриманого, вказуючи на те, щоб звернення було повернуто до співробітників МВС", - уточнили в Кримській солідарності.

При цьому небайдужі люди продовжували збиратися біля будівлі ФСБ.

Як повідомлялося, вранці 8 листопада в будинку сім'ї кримського татарина Халіла Аблямітова, що проживає в смт Азовське (Джанкойський район) проходив обшук. Співробітники силових структур забрали сина господаря Абляліма разом з його вагітною дружиною Айджан у невідомому напрямку. У будинку з родичами залишилася їхня дитина віком півтора року. На момент обшуку біля будинку перебувало дві ГАЗелі і одна легкова машина, що належать співробітникам силових структур, серед яких одинадцять осіб у масках, на формі нашивки ОМОНу. Пізніше стало відомо, що кримських татар тримають в ФСБ.

Окупанти відпустили затриманого вранці кримського татарина Аблямітова та його вагітну дружину 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики