Цензор.НЕТ

08.11.18 17:37

Закон про акцизи на авто відповідає вимогам власників євроблях, - Южаніна

Ухвалений парламентом закон щодо зменшення акцизного податку на автомобілі відповідає вимогам протестувальників під Радою і власників автомобілів із єврономерами.

Закон про акцизи на авто відповідає вимогам власників євроблях, - Южаніна

На цьому акцентувала голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в кулуарах парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Проголосований законопроект справді дає можливість всім людям, які, купуючи автомобіль, мали намір його розмитнити за тими ставками, які на етапі переговорів влаштовували всіх активістів. Вони говорили, що готові розмитнювати, якщо акциз коштуватиме до 500 євро. Ми зробили це, щоб цей акциз саме таким і був зараз", - зазначила Южаніна.

Також вона зауважила, що чисельність протестувальників під парламентом у четвер зменшилась порівняно із початком акції у середу через те, що значна кількість активістів, за її словами, визнали, що запропонована комітетом редакція законопроекту їх влаштовує.

"Ті, що залишились, мабуть хотіли б, щоб відбулась повна відміна акцизного податку", - сказала Южаніна.

Водночас вона підкреслила, що така вимога є нереалістичною, зокрема через те, що надходження в бюджет від акцизного податку складає 7-10 млрд гривень на рік.

У  Києві 7 і 8 листопада в урядовому квартал відбувалися акції власників автомобілів із єврономерами з вимогою схвалити законопроект про доступне розмитнення автомобілів.

Сьогодні Верховна Рада підтримала в другому читанні і в цілому законопроект щодо зниження вартості розмитнення автомобілів з єврономерами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики