Цензор.НЕТ

08.11.18 20:07

У Київському військовому ліцеї відкрили пам'ятну дошку випускнику Дмитру Арнауту, який загинув на Донбасі 2014-го. ФОТО

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна урочисто відкрили пам'ятну дошку випускнику ліцею Дмитру Арнауту, який героїчно загинув на Донбасі в серпні 2014 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

8 листопада 2018 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки пам'яті старшому прапорщику Арнауту Дмитру Іллічу, випускнику 5 навчальної роти.

Він закінчив ліцей в 1993 році, після чого проходив військову службу в місті Одеса, а з 1998 року - в Луганському прикордонному загоні.

З 2014 року Арнаут Д.І., інспектор прикордонної служби - технік 2-го відділення інспекторів відділу прикордонної служби "Красна Талівка", брав участь в АТО, захищаючи суверенітет нашої держави.

25 серпня 2014-го під час бою з диверсійно-розвідувальною групою, яка перетнула кордон з Росії на ділянці "Красна Талівка" Луганської області, старший прапорщик Арнаут Д.І. героїчно загинув.

8 вересня 2014-го за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, Арнаут Дмитро Ілліч був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

На заході пам'яті Арнаута Д.І. були присутні начальник Київського військового ліцею генерал-майор Гордійчук І.В., дружина Дмитра Ольга і його друзі.

За традицією на честь світлої пам'яті загиблих під час операції Об'єднаних сил випускників ліцею сьогодні було висаджено дерево на честь Арнаута Дмитра Ілліча.

У Київському військовому ліцеї відкрили памятну дошку випускнику Дмитру Арнауту, який загинув на Донбасі 2014-го 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики