Цензор.НЕТ

08.11.18 21:22

Нацрада з телебачення створила прецедент: два телеканали з однією назвою TVi

Сьогодні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ТОВ "Канжут" (власнику торгової марки ТВ1) ліцензію на кабельне мовлення з логотипом ТВі, чим створила прецедент, коли в Україні буде два канали з однією назвою.

Нацрада з телебачення створила прецедент: два телеканали з однією назвою TVi

Таке рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні регулятора, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Детектор медіа.

Як повідомила член Нацради Уляна Фещук, вона не бачить в цьому проблеми. Оскільки логотипи обох компаній графічно різні. До того ж, за її словами, значення має й те, що це позаконкурсне отримання ліцензії, заява була подана до Нацради ще уквітні 2018 року і немає жодних підстав для відмови.

На запитання "Детектора медіа", чи Нацрада видаватиме ліцензію будь-якій компанії, яка захоче мовити в маленькому місті та зареєструє торгову марку, подібну до інших телевізійних брендів, пані Фещук відповіла: "Відверто кажучи, за законом, так. Але, звісно, для нас важливо, як виглядають марки. У глядача має бути можливість розрізняти ці компанії".

Назва каналу і логотип викликали дискусію на засіданні.

"Мовлення з такою ж назвою ведемо ми. Вони - власники торгової марки ТВ1 і це спроба рейдерського захоплення і впливу на наш телеканал", - заявив Генеральний продюсер TVi Дмитро Носиков і пообіцяв звернутися до правоохоронних органів з приводу цієї ситуації.

Водночас член Нацради Уляна Фещук зазначила, що підстав відмовити у видачі ліцензії немає.

Як повідомляли ЗМІ, ТОВ "Канжут" за реєстром належить Тетяні Горбаченко, директором є Юлія Івахненко. Обидві - юристи юридичної компанії "Юрімекс", керуючий партнер якої Юрій Крайняк- консультант народного депутата від "Народного фронту" Миколи Княжицького.

ТОВ "Канжут", згідно з інформацією в реєстрі торгових марок, володіє правами на телеканал ТВ1, яке намагаються видати за ТВі.

Нагадаємо, 10 жовтня телеканал TVi відновив супутникове мовлення, ліцензія на яке належить компанії "Інфо 24". Канал перезапускає Дмитро Носиков. Каналом володіє польська компанія Millstone & Co, її бенефіціар - Роберт Квятковський. За новою концепцією TVi буде аполітичним каналом для жіночої аудиторії. Новий слоган каналу: "TVi: справжні історії".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики