Цензор.НЕТ

09.11.18 09:27

Заробітчани не створюють проблем для Польщі: українці важко працюють, часто виконуючи роботу, за яку не хочуть братися поляки, - Дуда

Трудові мігранти з України, яких у Польщі приблизно мільйон, не становлять проблем для польського суспільства.

Заробітчани не створюють проблем для Польщі: українці важко працюють, часто виконуючи роботу, за яку не хочуть братися поляки, - Дуда

На цьому наголосив президент Польщі Анджей Дуда в четвер в ефірі католицьких радіо Maryja і телебачення Trwam, відповідаючи на запитання радіослухача, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ці люди (українці) в більшості випадків перебувають у Польщі легально, легально працюють, і я не помітив, щоб вони когось якось образили або заподіяли шкоду", - заявив Дуда.

Він підкреслив, що українці важко працюють у Польщі, часто виконуючи роботу, за яку не хочуть братися поляки.

Президент РП також підкреслив, що з прибуттям мігрантів, зокрема з України, він не бачить загроз зі зміни національної або релігійної структури країни.

"Оцінюється, що у нас є близько мільйона мігрантів з України, які, наскільки я знаю, не створюють в нашій країні ніяких ворожих організацій, ніякої терористичної загрози, чого ми найбільше боїмося", - підкреслив президент РП.

Водночас, Дуда наголосив, що Польща не погоджується примусово приймати емігрантів або біженців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики