Цензор.НЕТ

09.11.18 12:02

Опалювальний сезон запущено в 95% міст України, - Гройсман

Опалювальний сезон почався в 95% міст України.

Опалювальний сезон запущено в 95% міст України, - Гройсман

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це під час Години запитань до уряду сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він наголосив, що підготовка до опалювального сезону має відбуватися відразу після закінчення попереднього періоду. Більше того, Уряд зі свого боку повністю забезпечив ресурсну базу - у сховищах достатньо газу, щоб придбати його і забезпечити людей.

"У рамках децентралізації ми передали 4 млрд дол. до місцевих бюджетів. Цього достатньо, аби провести вчасну підготовку, погасити попередні борги, - сказав Володимир Гройсман. - Уряд ще 5 жовтня прийняв рішення про початок опалювального сезону".

Глава Уряду наголосив, що наразі немає жодних вимог будь-яких передоплат за енергоносії. Натомість є програма субсидій, яка захищає людей, для яких комунальні послуги є дорогими. Так само є можливості реструктуризації боргів за енергоносії.

"Але деякі міські голови дозволяють нехтувати інтересами людей і кивають на уряд, - сказав Володимир Гройсман. - У нас всі міста в однакових умовах. Але в 95% міст опалювальний сезон стартував, а в 5% - ні. Значить, є проблеми - у тому числі в управлінні".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики