Цензор.НЕТ

09.11.18 15:10

Біля берегів Камчатки затонуло російське судно

Судно "Анатолій Крашенинников" затонуло в акваторії затоки Камбальний Охотського моря в районі Камчатки.

Біля берегів Камчатки затонуло російське судно

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс, про це повідомляє прес-служба ГУ МНС РФ у регіону.

"За інформацією від капітана координатора Камчатського морського рятувального координаційного підцентру, десятьох членів екіпажу евакуйовано на борт плавбази, що перебувала поблизу. Доля ще трьох членів екіпажу поки невідома", - йдеться в повідомленні.

У ГУ МНС організовано "гарячу лінію" для родичів членів екіпажу.

Своєю чергою прес-служба губернатора Камчатського краю уточнює, що інформація про подію надійшла о 18:00 за камчатським часом (09:00 за Києвом) у п'ятницю.

"За попередньою інформацією, на борту перебували 13 осіб, 10 з них врятувалися на плоту, ще троє на поточний момент вважаються зниклими безвісти. Пошуково-рятувальні роботи ускладнюються несприятливими погодними умовами і темним часом доби. З цих же причин поки неможливо залучити до пошуків авіацію", - повідомив заступник голови уряду - міністр спеціальних програм та у справах козацтва Камчатського краю Сергій Хабаров, слова якого наводяться в повідомленні.

За даними уряду регіону, судно прямувало за маршрутом Петропавловськ-Камчатський - Палана. На борту було 280 тонн вантажу, переважно будматеріали і техніка.

Усіх членів екіпажу, яким вдалося врятуватися, піднято на борт плавбази "Дальмос", їхньому життю і здоров'ю нічого не загрожує. Найближчим часом людей доставлять у Петропавловськ-Камчатський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики