Цензор.НЕТ

09.11.18 20:32

Обвинувальний акт щодо двох колишніх співробітників київського "Беркута" передано до суду, - ГПУ

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо двох колишніх міліціонерів київського "Беркута", причетних до розгону акції протесту на Майдані Незалежності у Києві у ніч з 29 на ЗО листопада 2013 року.

Обвинувальний акт щодо двох колишніх співробітників київського "Беркута" передано до суду, - ГПУ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.

8 листопада за фактами незаконного затримання 30.11.2013 на Майдані Незалежності в Києві учасника мирної акції протесту, складання та видачі свідомо неправдивих документів про його затримання до Шевченківського районного суду міста Києва спрямовано обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох колишніх міліціонерів полку міліції особливого призначення "Беркут", підпорядкованого ГУМВС України в м. Києві (діючих співробітників поліції).

Їх обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 28, ст. 340 та ч. 1 ст. 366 КК України, а саме: у перевищенні влади та службових повноважень, що супроводжувалось такими, що ображають особисту гідність потерпілого діями, за відсутності ознак катування, вчиненому групою осіб; незаконному перешкоджанні проведенню зборів, мітингів службовою особою, вчиненому групою осіб; складанні та видачі службовою особою свідомо неправдивих офіційних документів.

Раніше за фактами цих подій до суду спрямовано обвинувальні акти стосовно колишніх голови Київської міської державної адміністрації, начальника управління громадської безпеки ГУМВС України в м. Києві та 17 працівників столичного "Беркуту".

Досудове розслідування щодо встановлення організаторів та співвиконавців цих та інших злочинів триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики