Цензор.НЕТ

09.11.18 22:26

МЗС Росії обурений тим, що в Австрії спіймали російського шпигуна

Посла Австрії викликали на килим і сказали, що все треба було вирішити "через налагоджені канали діалогу".

МЗС Росії обурений тим, що в Австрії спіймали російського шпигуна

МЗС РФ заявив Австрії протест у зв'язку із заявами про затримання колишнього австрійського військового за шпигунство на користь Росії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

Посла Австрії Йоганнеса Айгнера викликали в МЗС Росії.

"Викликає подив, чому наші австрійські партнери вважали за краще не обговорювати з нами існуючі у них підозри через налагоджені канали діалогу, а вдалися до методу, який, на жаль, став для багатьох західних країн уже звичним - сенсаційного вкидання інформації в ЗМІ та публічного вимагання від нас пояснень. Такий підхід ми не приймаємо", - заявили в міністерстві.

Російські дипломати вважають, що "вжиті Віднем кроки, засновані на підозрах без будь-яких доказів, вже призвели до ускладнення наших відносин, які до останнього часу відрізнялися позитивною динамікою, - сказано в повідомленні.

Сьогодні стало відомо, що в Австрії затримали екс-полковника Збройних сил країни за підозрою в роботі на російську розвідку з кінця 1990 років. За даними слідства, 70-річний австрійський полковник у відставці передавав російській військовій розвідці відомості про міграційну кризу, австрійську військову авіацію й артилерійські системи, а також детальну інформацію про багатьох австрійських високопоставлених військових. За свої послуги він отримав близько 300 тисяч євро.

Після звістки про затримання російського шпигуна міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль скасувала запланований на 2-3 грудня візит до Росії. Раніше ця міністр прославилася тим, що запросила на своє весілля Путіна і потанцювала з ним.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики