Цензор.НЕТ

09.11.18 23:45

Швейцарський суд заборонив компаніям Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG здійснювати виплати Газпрому

Суд у Швейцарії ухвалив рішення заборонити компаніям Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG проводити виплати російської компанії "Газпром".

Швейцарський суд заборонив компаніям Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG здійснювати виплати Газпрому

Як передає Цензор.НЕТ, про це Газете ру повідомили в "Газпромі".

Рішення щодо компаній, які займаються газопроводами "Північний потік" і "Північний потік - 2", ухвалено як забезпечення позову компанії "Нафтогаз Україна".

Всі виплати Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG направляються приставам Швейцарії.

За даними "Газпрому", "Нафтогаз" також намагався заарештувати акції Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG, але ці спроби "поки були безуспішними".

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України"$4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних спорів між компаніями на поставку і транзит газу "Газпром" має доплатити НАК $2,56 млрд.

Зі свого боку, "Газпром" підтвердив, що має виплатити НАК "Нафтогаз України" $2,56 мільярда за рішенням арбітражу в Стокгольмі.

Водночас "Газпром" відмовився почати в березні поставки газу для НАК "Нафтогаз України" і повернув внесену передоплату, наполягаючи на необхідності підписання додаткової угоди до чинного контракту на 2009-2019 роки.

"Укртрансгаз" заявив, що "Газпром" від початку року не виконує технічні умови, подаючи газ до українського кордону із заниженим порівняно з контрактом тиском.

"Газпром" після програшу у Стокгольмському арбітражі за позовом "Нафтогазу" заявив про початок процедури розірвання контрактів з українською компанією на поставку і транзит газу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики