Цензор.НЕТ

11.11.18 13:39

НАТО заявило про невизнання виборів у "ДНР/ЛНР" і закликало Росію вивести свої війська з Донбасу

НАТО не визнає вибори, що відбуваються на окупованих російсько-терористичними військами територіях Луганської та Донецької областей.

НАТО заявило про невизнання виборів у "ДНР/ЛНР" і закликало Росію вивести свої війська з Донбасу

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це йдеться в повідомленні, поширеному в неділю прес-службою Північноатлантичного альянсу.

"НАТО не визнає оголошених 11 листопада виборів у самопроголошеній і невизнаній "Луганській Народній Республіці" і "Донецькій Народній Республіці". Вони суперечать букві  та духу мінських угод і підривають зусилля щодо мирного вирішення конфлікту", - сказано в повідомленні.

У ньому наголошується, що "НАТО повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України в межах своїх міжнародно-визнаних кордонів".

Також Альянс знову закликав Росію "вивести свої війська і припинити будь-яку підтримку озброєним групам у Донецькій і Луганській областях України".

"Ми закликаємо до повної реалізації мінських угод усіма сторонами і підтримуємо Нормандський формат і зусилля Тристоронньої контактної групи", - йдеться в повідомленні НАТО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики