Цензор.НЕТ

11.11.18 16:42

Румунія не визнає "виборів" на окупованому Донбасі

Румунія не визнає незаконних "виборів", які 11 листопада відбуваються в непідконтрольних Україні районах Донецької та Луганської областей.

Румунія не визнає "виборів" на окупованому Донбасі

Про це заявили в посольстві Румунії в Україні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua

"Міністерство закордонних справ Румунії не визнає легітимність так званих "виборів" від 11 листопада 2018 року в контрольованих сепаратистами районах Донецької та Луганської областей на території України і рішуче засуджує їхнє проведення, що істотно суперечить конституційному ладу України і взятим на себе зобов'язанням в рамках Мінських угод, узгодженого формату, який спрямовано на мирне врегулювання конфлікту", - йдеться в заяві.

"МЗС Румунії ще раз підтверджує свою підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і засуджує будь-які спроби ігнорувати міжнародні норми і підривати зусилля, спрямовані на досягнення миру на сході України", - йдеться в документі.

Зовнішньополітичне відомство Румунії також закликало відповідальні сторони приєднатися до діалогу для подолання кризи на сході України.

Нагадаємо, Росія призначила "вибори" в "ДНР" і "ЛНР" на 11 листопада всупереч протестам України й попередженням міжнародної спільноти.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики