Цензор.НЕТ

12.11.18 20:29

Не претендую на мандати і посади, а на виборах президента підтримую кандидатуру Кошулинського, - Ярош

Командир "Української добровольчої армії" (УДА), позафракційний народний депутат Дмитро Ярош стверджує, що націоналісти мають у 2019 році виставити єдиного кандидата в президенти, на його думку, ним має стати колишній заступник голови Верховної Ради Руслан Кошулинський від Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Ярош написав у Фейсбуці.

Він підкреслив, що сам не претендує "ні на які мандати і посади".

"Переконаний, що будь-які вибори під час війни є непотрібними і такими, що порушують основи національного народовладдя", - вважає Ярош.

Однак якщо народ приймає "гру за діючими правилами", то завданням націоналістів стає не допустити до влади "агентуру Кремля", виставити одного кандидата в президенти, а потім сформувати єдиний список до Верховної Ради, зазначив політик.

"Вважаю зваженою і правильною відмову [глави ВО "Свобода" Олега] Тягнибока від участі в президентських виборах. Вважаю пропозицію партії "Свобода" про висунення Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичних організацій логічним і прийнятним. Звертаюся до націоналістів із закликом виступити на виборах об'єднаної силою, розширити політичний фронт до правоцентристського і перемогти заради України", - написав Ярош,

Він підкреслив: "Блеяння" канцлера ФРН Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона про небезпеку націоналізму робить завдання українських правих "ще важливішим".

Не претендую на мандати і посади, а на виборах президента підтримую кандидатуру Кошулинського, - Ярош 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики