Цензор.НЕТ

12.11.18 20:14

Без припинення вогню і відведення важкого озброєння "вибори" на Донбасі є недійсними, - президент ПА ОБСЄ Церетелі

Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі заявляє, що псевдовибори на окупованій частині Донбасу, які відбулися 11 листопада без згоди України, без припинення вогню і відведення важкого озброєння є недійсними.

Без припинення вогню і відведення важкого озброєння "вибори" на Донбасі є недійсними, - президент ПА ОБСЄ Церетелі

Про це йдеться в його заяві, розміщеній на сайті ПА ОБСЄ у зв'язку з проведенням так званих "виборів" на окупованій території Донбасу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Парламентська асамблея ОБСЄ повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів і давно закликає до повного виконання Мінських угод усіма сторонами, які залишаються найліпшим шляхом до довготермінового урегулювання конфлікту на сході України", - заявив Церетелі.

"З цієї причини я глибоко жалкую, що лідери сепаратистів, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, проігнорували багато закликів від міжнародної спільноти, аби на вихідних ці "вибори" були скасовані. Проведення будь-яких виборів без згоди України є явним порушенням суверенітету країни. Також без дієвого режиму припинення вогню та повного відведення важкого озброєння обома сторонами, такі вибори автоматично будуть недійсними", - наголосив президент ПА ОБСЄ.

"Вибори", проведені 11 листопада, були незаконними та провокаційними. Такі кроки, як ці, лише ведуть до перешкоджання виконання Мінських угод, і їх слід уникати. Я наполегливо закликаю усі сторони поновити зусилля в рамках "Нормандського формату" та Тристоронньої контактної групи, аби сприяти конструктивним переговорам", - зазначив Церетелі.

Нагадаємо, окупанти організували "вибори" на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей 11 листопада. В ЄС неодноразово заявляли про невизнання Євросоюзом і незаконність цих "виборів". Таку ж думку висловлювали представники США.

Президент Петро Порошенко та інші офіційні особи України закликали українців, які перебувають на окупованій території Донбасу, не брати участі у фейковий виборах 11 листопада.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики