Цензор.НЕТ

12.11.18 23:57

Безпілотники ОБСЄ двічі були обстріляні на Донбасі зі стрілецької зброї

На Донбасі два безпілотні літальні апарати Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ потрапили під обстріл зі стрілецької зброї.

Безпілотники ОБСЄ двічі були обстріляні на Донбасі зі стрілецької зброї

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"У Кадіївці і Новотошківському два безпілотні літальні міні-апарати Спеціальної моніторингової місії потрапили під вогонь зі стрілецької зброї", - заявили спостерігачі.

"10 листопада, здійснюючи політ безпілотного літального міні-апарату (БПЛА) СММ над об'єктом військового типу поблизу населеного пункту Кадіївка (кол. Стаханов, непідконтрольний уряду, 50 км на захід від Луганська), приблизно 2 км на південний схід від позиції патруля місії, спостерігачі чули орієнтовно 20 пострілів і черг зі стрілецької зброї, які, за оцінкою, були здійснені по міні-БПЛА", - йдеться в звіті ОБСЄ.

11 листопада, здійснюючи політ міні-БПЛА на висоті 120 м біля населеного пункту Новотошківське (підконтрольний уряду, 53 км на захід від Луганська), орієнтовно 50 м на південний схід від позиції патруля СММ, спостерігачі чули постріл зі стрілецької зброї, здійснений з району 30-50 м на північний захід, за оцінкою, по БПЛА", - йдеться в звіті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики