Цензор.НЕТ

13.11.18 12:52

Президентський рейтинг: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування

Понад 20% опитаних українців на виборах президента України готові підтримати лідера партії ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко. Крім того, вона перемагає в усіх електоральних парах у разі виходу до другого туру.

Президентський рейтинг: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування

Про це свідчать дані опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи "Рейтинг", інформує Цензор.НЕТ.

Так, згідно з даними опитування, за Тимошенко готові проголосувати на президентських виборах 21% респондентів з тих, хто визначився і має намір взяти участь у голосуванні.

У першій трійці також шоумен Володимир Зеленський (11%), чинний президент України Петро Порошенко та голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко (по 10%).

Далі розташовується один з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко (9%), лідер Радикальної партії Олег Ляшко (8%), рок-музикант Святослав Вакарчук (6%), народний депутат Євген Мураєв (5%).

Водночас Порошенко очолює антирейтинг - понад половина українців не проголосують за нього за жодних обставин.

За результатами моделювання другого туру, Тимошенко перемагає в усіх можливих електоральних парах. Натомість Порошенко програє всім можливим кандидатам у разі виходу до другого туру.

Опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи "Рейтинг" проведилося з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року. Було опитано 10 тис. респондентів віком від 18 років у всіх областях України, крім населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської обл. Статистична похибка становить не більш ніж 1%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики