Цензор.НЕТ

14.11.18 11:04

В одній зі шкіл Харкова учень відкрив стрілянину з травматичного пістолета, - соцмережі

13 листопада в харківській школі №17 учень вистрілив в одну з матерів з травматичного пістолета, влучивши їй у шию.

В одній зі шкіл Харкова учень відкрив стрілянину з травматичного пістолета, - соцмережі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється в пабліку "Харків 1654" у Facebook.

"Сьогодні в ХСШ №17 один школяр приніс, імовірно, травматичний пістолет і під час перерви вистрілив, чи то випадково, чи то навмисно, в одну з матерів метрів із 10. Влучивши в шию.

Адміністрація викликала до школи батьків і після тривалої бесіди відпустила горе-стрілка разом зі зброєю і батьками додому, а постраждала залишила територію школи самостійно", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні також наголошується, що, за словами педагогів, минулого року на цю дитину вже писали багато скарг і характеризують її як "неблагонадійну", а батьки при цьому "заряджені".

"Поліцію викликали, хочуть зам'яти цей інцидент і спустити на гальмах. Адміністрація школи, імовірно, один-одного прикриватимуть", - йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що ця інформація була отримана від одного з педагогів, ім'я якого не називається.

"Педагоги бояться за здоров'я і життя дітей та своє. Таке не можна залишати без уваги, тому є дуже багато прикладів з дуже сумними наслідками", - додали в пабліку "Харків 1654".

В одній зі шкіл Харкова учень відкрив стрілянину з травматичного пістолета, - соцмережі 01

Нагадаємо, 17 жовтня вдень у політехнічному коледжі в Керчі стався підрив бомби, начиненої металевими предметами.

Згідно з версією Слідчого комітету РФ, перед цим студент 4-го курсу коледжу відкрив стрілянину, а пізніше вчинив самогубство.

Російське слідство порушило кримінальну справу за статтею "теракт", а потім перекваліфікувало на статтю "умисне вбивство".

Слідчі з'ясували, що Росляков почав готуватися до злочину понад півтора року тому - в січні 2017 року. Зокрема, 76-річна Галина Рослякова розповіла, що онук прийшов, щоб узяти свої дитячі знімки. Після цього з дому зникли 20 тисяч рублів, які вона відкладала на похорон.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики