Цензор.НЕТ

14.11.18 12:12

Конкурс у Верховний Суд і ВАКС: кандидати виконують практичне завдання. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦIЯ

Кандидати до Верховного Суду і Вищого антикорупційного суду 14 листопада пишуть практичне завдання в рамках кваліфікаційного іспиту відповідних конкурсів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Судово-юридична газета".

Практичне завдання полягає в написанні судового рішення касаційної інстанції у модельній справі з урахуванням заздалегідь обраної спеціалізації. На відміну від минулого року, тепер завдання будуть враховувати судову практику нового Верховного Суду.

Всього після проведення тестування, яке відбулося 12 листопада, до практичного завдання отримали допуск 317 претендентів у ВС, 108 в Антикорупційний суд і 48 в його Апеляційну палату.

Іспит за спеціалізацією КАС ВС прийдуть складати 104 кандидати, за спеціалізацією КГС ВС - 64 претенденти, ККС ВС - 54 кандидати і за спеціалізацією КЦС ВС - 95 претендентів.

Максимально можливий результат за практичне завдання - 120 балів. Виконувати завдання, тобто писати рішення касаційної інстанції у модельній справі кандидатам у судді ВС і ВАС доведеться від руки. Для перевірки практичних завдань з членів ВККС будуть сформовані колегії. Перевірка завдань займе приблизно кілька тижнів.

Успішним буде визнаний результат, що становить мінімум 60% від максимально можливого. Після цього результати, отримані за виконання тестування і практичного завдання, будуть підсумовуватися. Кандидати, які набрали максимально можливі бали, будуть допущені до наступного етапу - спеціальну перевірку, а потім і до співбесіди.

Виконання практичного завдання сьогодні триватиме з 10:30 до 16:00.

Іспит для обох судів відбувається в один час і в одному місці - у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" за адресою вул. Салютна, 2 Б.

Реєстрація на іспит проводиться з 9:15 до 10:00.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України від 12 листопада 2018 року почала кваліфікаційне оцінювання 566 кандидатів, які беруть участь у другому конкурсі на посади суддів Верховного Суду, і 270 кандидатів, які претендують на посади суддів Вищого антикорупційного суду.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики