Цензор.НЕТ

14.11.18 13:15

Нацрада з телебачення призначила позапланову перевірку NewsOne за карту України без Криму

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne (ТОВ "Новини 24 години") через демонстрацію некоректного зображення карти України в прямому ефірі.

Нацрада з телебачення призначила позапланову перевірку NewsOne за карту України без Криму

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 14 листопада, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Так, моніторингом за 7 листопада Нацрада зафіксувала, що у передачі "Ранок з NewsOne" в прямому ефірі було продемонстровано карту Європи "Крупнейший торговый партнер-покупатель", на якій материкову частину України виділено кольором без окупованої Автономної Республіки Крим. Водночас АР Крим було виділено кольором, ідентичним з Російською Федерацією. При цьому ведучий без посилання на джерело назвав таку карту графікою стосовно позицій Європи щодо торгівлі.

Регуляторний орган виявив у таких діях телеканалу ознаки порушення відразу кількох статей законів "Про телебачення і радіомовлення" та "Про інформацію". З огляду на це, було призначено позапланову виїзну перевірку телеканалу NewsOne.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу "СТБ" у зв'язку з ознаками порушення мовлення в день пам'яті жертв Батуринської трагедії 1708 року.

Так, провівши моніторинг 2 листопада, Нацрада зафіксувала відсутність того дня в ефірному часі інформації про День пам'яті Батуринської трагедії в часовому проміжку з 00.00 до 06.21. Це є ознакою порушення Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та закону "Про телебачення і радіомовлення". Нацрада вирішила призначити позапланову виїзну перевірку діяльності товариства з обмеженою відповідальністю "Телеканал СТБ".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики