Цензор.НЕТ

14.11.18 14:18

НАЗК отримало доступ до реєстру податкової

Національне агентство з питань запобігання корупції погодило автоматизований доступ до реєстру Державної фіскальної служби України.

НАЗК отримало доступ до реєстру податкової

Про це повідомляє прес-служба НАЗК, передає Цензор.НЕТ.

"Національне агентство з питань запобігання корупції та Державна фіскальна служба України підписали протокол про порядок автоматизованого обміну інформацією. Цим документом узгоджено новий порядок надання Національному агентству Державною фіскальною службою інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про доходи фізичних

Як зазначається, автоматизований обмін інформацією є однією з ключових складових логічного і арифметичного контролю декларацій і передбачає обмін інформацією з 16 державними реєстрами.

"Ми зробили черговий крок до впровадження автоматизованого обміну інформацією для проведення логічного та арифметичного контролю декларацій. Підписання протоколу дасть нам можливість організувати обмін даними з одним із ключових реєстрів для перевірки декларацій. Ще однією перепоною для автоматизованого обміну даними є відсутність доступу до 6 державних реєстрів Міністерства юстиції" – цитує прес-служба керівника Управління інформаційно-аналітичних систем і захисту інформації Національного агентства Анну Ковтуненко.

В агентстві наголосили, що запуск автоматизованого обміну інформацією з 6 реєстрами Міністерства юстиції, в яких міститься велика кількість критично важливих відомостей, необхідних для перевірки декларацій, стане можливим тільки після прийняття законопроекту №7276.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики