Цензор.НЕТ

14.11.18 16:06

В окупованому Криму не змогли знайти компанію для реконструкції водопроводу Південного берега, - ЗМІ

Електронний аукціон з пошуку компанії-підрядника визнали таким, що не відбувся.

В окупованому Криму не змогли знайти компанію для реконструкції водопроводу Південного берега, - ЗМІ

Окупаційна "служба капітального будівництва Криму" не знайшла охочих реконструювати тунельний водогін Південного берега Криму в рамках російської федеральної цільової програми. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Крим.Реалії".

За інформацією місцевих ЗМІ, електронний аукціон з пошуку підрядника виконання проектно-вишукувальних та будівельно-монтажних робіт з реконструкції тунельного водогін Південного берега Криму не відбувся.

"За результатами розгляду перших частин заявок на участь в електронному аукціоні ... комісія прийняла рішення електронний аукціон визнати таким, що не відбувся (прийнято рішення про відмову в допуску до участі в аукціоні всіх учасників закупівлі, що подали заявки на участь у ньому)", - цитує видання протокол.

У Києві заявляють, що населенню Криму вистачає питної води. 10 вересня постійний представник президента України в АРК Борис Бабін повідомив, що поставки дніпровської води на територію окупованого Криму не будуть відновлені доти, поки Україна не відновить контроль над півостровом.

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з островом. Після окупації Криму Росією в 2014 році поставки води на півострів припинили.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики