Цензор.НЕТ

14.11.18 18:31

East Europe Petroleum планує видобувати 1 млрд кубів газу на рік, - директор Мартиненко

Компанія East Europe Petroleum планує видобувати 1 млрд кубометрів газу на рік. EEP проводить реорганізацію всередині групи і розглядає можливість придбання нових площ.

Про це заявила директор групи EEP - Марія Мартиненко в інтерв'ю виданню "LB.ua".

"Ми зараз у процесі вивчення потенціалу родовищ, точну інформацію отримаємо тільки за фактом буріння, але, ми вже бачимо, що річний обсяг видобутку становитиме близько 1 мільярда м³ газу" - каже Мартиненко.

Таких результатів компанії допоможе досягти реорганізація всередині групи, яка має посилити інвестиційний потенціал компанії.

"Під час затвердження інвестиційної стратегії прийнято рішення про створення Групи Інвест і виділення дочірніх компаній. Група Інвест включає в себе 19 дочірніх компаній і є частиною EEP. Основне завдання дочірніх компаній - сервісне обслуговування кожного родовища окремо" - сказала директор Групи.

За словами Мартиненко, мета Групи - підвищення конкурентоспроможності на ринку нафтогазовидобувачів і посилення економічної ваги East Europe Petroleum. Всі спец.дозволи будуть перерозподілені на компанії всередині Групи.

Також у компанії не виключають, що незабаром можуть розширити банк ліцензій шляхом участі в аукціонах. "Ми вивчаємо майданчики, які пропонуються і розглядаємо можливість участі в торгах" - говорить директор Групи EEP.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики