Потрібно провести незалежний аудит обґрунтованості тарифів на проїзд у всіх містах, - Шахов

1531 99

Проведення незалежної перевірки прозорості цін на громадський транспорт не тільки зупинить зростання тарифів на проїзд, а й дозволить їх знизити.

Про це заявив народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов.

Він переконаний, що комплексна перевірка прозорості роботи громадського транспорту покаже безпідставність здорожчання проїзду.

"У кінці жовтня влада Тернополя вдвічі "задерла" тарифи на проїзд у міському транспорті. Громадськість організувалася на протест, і чиновники одразу повернули тарифи до попереднього рівня. Тобто підстави накручувати ціни на квитки на 100 відсотків були відсутні. Упевнений, подібна ситуація в більшості міст країни, де накрутили ціни на проїзд", – сказав Сергій Шахов.

Народний депутат від "Нашого краю" вважає помилкою віддавати питання транспортного ціноутворення на відкуп місцевим чиновникам.

"Чиновники за відсутності контролю можуть підвищувати тарифи на проїзд, як заманеться. Це неправильно. Громадські перевезення задовольняють потреби найширших верств — працівників підприємств і сфери послуг, службовців, студентів, пенсіонерів. Чим більш комфортними та доступними будуть масові перевезення, тим вищим буде рівень життя і добробут місцевих громад. Тому держава має активно втручатися у регулювання цієї сфери", – вважає Сергій Шахов.

Партія "Наш край" закликає владу провести перевірку цін на перевезення пасажирів, зазначив Сергій Шахов.

"Потрібно провести незалежний аудит обґрунтованості тарифів на проїзд у всіх містах. У випадках, коли здорожчання зроблено лише на користь перевізників, без урахування реалій та інтересів громадян, – рішення потрібно скасувати. Є приклади зниження тарифів на проїзд, що доводить можливість розумного компромісу в цьому важливому питанні", – наголосив народний депутат від "Нашого краю".

Нагадаємо, що у липні цього року вдвічі підвищили ціни на проїзд у Києві. Приклад столиці взяла на озброєння влада інших міст. У Тернополі ціни на проїзд вдвічі підняли наприкінці жовтня, а вже за тиждень під тиском громадськості знизили до попереднього рівня. Так само у Полтаві влада спочатку підняла ціни на проїзд, а невдовзі – знизила. Пояснили, що до дорожчання є "низка обґрунтованих застережень".

Топ коментарі
+7 Ivory
На сессии горсовета Херсона депутаты проголосовали за обращение к Порошенко с требованием остановить действие распоряжения Гройсмана о повышении цены на газ для населения.

А сами перед этим приняли решение повысить цены на проезд на маршрутке на 35%
То есть где от них не зависит, они за интересы народы, а где зависит то против. Ушлепки.

И это при том что большинство маршруток в Херсоне раздолбаные, в час пик не уехать, зато после 7 часов их почти нет т.к. перевозчикам не выгодно.
показати весь коментар
15.11.2018 11:49
+4 Алексей Носов d8330900
Впрочем кого я учу. Криминальному авторитету из дамбаса закончившего ПТУ виднее как нужно проводить рехвормы.
показати весь коментар
15.11.2018 11:50
+4 Maks Kolorto
Маршруточник - если твой бизнес прогорает, сворачивай лавочку, на твое место придет кто-то другой (с удовольствием!).
показати весь коментар
15.11.2018 12:08