Цензор.НЕТ

15.11.18 13:50

РФ і надалі використовує Донбас як полігон для утилізації застарілих і випробування нових зразків озброєння і боєприпасів, - ГУР

РФ продовжує використовувати тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей як полігон для утилізації застарілих і випробування нових зразків озброєння і боєприпасів.

РФ і надалі використовує Донбас як полігон для утилізації застарілих і випробування нових зразків озброєння і боєприпасів, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це йдеться в повідомленні ГУР.

Так, за даними української розвідки, протягом листопада ц.р. з території Росії була завезена чергова партія боєприпасів для поповнення запасів з'єднань і частин 1 і 2 АК ЗС РФ.

"Значна частина отриманих артилерійських снарядів і мін виявилися непридатними до застосування через пошкодження корозією внаслідок тривалого недбалого зберігання на відкритих майданчиках. Російським окупаційним командуванням прийнято рішення про утилізацію шляхом підриву, понад дві третини отриманих боєприпасів 1970 р. виготовлення", - сказано в повідомленні.

Крім цього, як зазначили в ГУР, РФ використовує бойові дії на тимчасово окупованих територіях України для випробування в реальних бойових умовах ефективності новітніх засобів зв'язку, комплексів радіоелектронної боротьби (РЕБ) і радіоелектронної розвідки (РЕР) тощо. Зокрема, триває випробування російських розробок засобів РЕБ, в т.ч. комплексів "Реппелент-1" і "Силок" щодо протидії безпілотним літальним апаратам (БПЛА).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики