Цензор.НЕТ

16.11.18 13:02

Шматочки хліба часів Голодомору виявлено в архівних документах

У понеділок, 19 листопада, в читальному залі Центрального державного архіву громадських об'єднань України (ЦДАГО) представлять унікальну знахідку - шматочки хліба часів Голодомору 1932-33 років.

Шматочки хліба часів Голодомору виявлено в архівних документах

Як повідомляє Цензор.НЕТ, артефакт представлять на прес-конференції.

Шматочки хліба, виготовлені "з невідомої сировини", збереглися в кримінальній справі людини, яка пережила Голодомор 1932-1933 років у Києві та заповіла їх "для повчання" майбутнім поколінням.

Під час прес-конференції архівісти за сторінками документів відтворять шлях знайденого хліба - від очевидця Голодомору до сучасників, ознайомлять з долею людини, яка наважилася зберегти "речові докази" злочину радянської влади, поділяться подальшими планами стосовно дослідження цієї унікальної знахідки.

Також під час прес-конференції демонструватиметься добірка документів з фондів ЦДАГО, які висвітлюють механізми реалізації злочинної політики радянської влади, спрямованої на знищення українського народу.

У прес-конференції візьмуть участь заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова, директор Центрального державного архіву громадських об'єднань України Ольга Бажан.

Центральний державний архів громадських об'єднань України

Київ, вул. Генерала Алмазова, 8.

19 листопада, 12.00.

Акредитація ЗМІ:

285-74-05, 067-500-98-56; cdago@arch.gov.ua.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики