Цензор.НЕТ

17.11.18 08:43

У протидії російській агресії у Києва немає більшого друга, ніж США, - Помпео

Американський держсекретар Майк Помпео за підсумками засідання комісії США-Україна зі стратегічного партнерства пообіцяв українському міністру закордонних справ Павлу Клімкіну допомогти в боротьбі з російською агресією.

У протидії російській агресії у Києва немає більшого друга, ніж США, - Помпео

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter Державного департаменту США.

Помпео підкреслив, що десять років тому було започатковано діалог у рамках Комісії стратегічного партнерства Україна-США з метою розвитку взаємних інтересів і зміцнення зв'язків вільних країн.

За його словами, щодо цього Україна не має більшого друга, ніж Сполучені Штати.

"Дух сміливості та рішучості продовжує направляти Україну, яка продовжує боротися за свій суверенітет і територіальну цілісність перед лицем російської агресії", - сказав Помпео.

Він також пообіцяв продовжити забезпечувати "відповідні наслідки" для Росії, поки Москва "повністю не реалізує Мінські угоди і не поверне контроль над Кримом Україні".

Помпео зазначив, що сьогодні на засіданні комісії було досягнуто прогресу за трьома основними елементами у розвитку двосторонніх відносин, зокрема в контексті безпеки щодо "протидії російській агресії". Також йдеться про галузь верховенства права та гуманітарні питання, економічну та енергетичну безпеку.

У зв'язку з цим держсекретар США заявив: "Ми зміцнюємо українську демократію, підвищуємо рівень добробуту і покращуємо рівень технічної оснащеності України для протидії російським агресивним задумам у цій країні". Він підкреслив, що Україна переживає вирішальний етап у своїй історії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики