Цензор.НЕТ

17.11.18 10:43

Готові публічно обговорити "реєстр злитих справ САП", - Холодницький

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький готовий до публічного обговорення списку кримінальних справ, які, на думку активістів "Центру протидії корупції", були "злиті" прокурорами.

Готові публічно обговорити "реєстр злитих справ САП", - Холодницький

Про це Холодницький повідомив у коментарі "Укрінформу", інформує Цензор.НЕТ.

"Ми всі оті їхні "злиті" справи готові публічно обговорити. І не я, а кожен процесуальний керівник, який таким є у кожному цьому провадженні", - сказав він.

За словами Холодницького, САП уже проводить консультації з приводу розслідування певних кримінальних справ із громадськими активістами, серед яких представники "Реанімаційного пакету реформ", Transparency International Ukraine. У таких зустрічах також брали участь і представники Центру протидії корупції.

"Таке обговорення вже триває з ініціативи активістів. До нас на початку жовтня звернулась член громадської ради контролю НАБУ Злата Симоненко й активіст Володимир Петраковський з питанням обговорення справ, які, на їхню думку, гальмувалися. Ми попросили надати список цих справ і вже двічі збиралися для обговорення", - зазначив керівник САП.

Він повідомив також, що наступну зустріч прокурорів САП із громадськими активістами заплановано на 22 листопада.

"Ми і надалі готові до активного обговорення і не ховаємося від проблем, але паплюжити себе також не дамо", - резюмував Холодницький.

Нагадаємо, ЦПК у четвер представив сайт під назвою "Реєстр злитих справ", на якому опублікував низку кримінальних справ САП, які, як вважають активісти, було неправомірно закрито.

У ЦПК переконані, що створення такого реєстру допоможе привернути увагу суспільства до неправомірно закритих кримінальних проваджень, а також убезпечити від закриття інші справи. Загалом активісти навели 13 справ щодо топ-корупціонерів, в яких, на їхню думку, дії прокурорів САП завадили слідству.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики