Цензор.НЕТ

17.11.18 12:15

Група євродепутатів закликала Amazon прибрати з продажу речі з символікою СРСР

Двадцять сім депутатів Європейського парламенту звернулися до корпорації Amazon із вимогою припинити інтернет-торгівлю речами з радянською символікою.

Група євродепутатів закликала Amazon прибрати з продажу речі з символікою СРСР

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Delfi.

Звернення до голови компанії, мільярдера Джеффа Безоса, підписали євродепутати з Литви, Польщі, Нідерландів, Хорватії, Латвії, Великої Британії, Словаччини, Естонії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Іспанії.

У листі євродепутати заявили, що засуджують використання символів нацистських і радянських режимів, оскільки вони "систематично порушували права людини і обмежували свободу та демократію".

Крім того, європарламентарі реагують на виниклу в соціальних мережах ініціативу #WhyNotSvastika, під час якої Amazon закликають зупинити торгівлю десятками майок із радянською символікою.

Цієї осені після критики з боку Литви та інших країн Балтії від торгівлі майками з радянською символікою відмовилися Walmart Inc і Adidas.

Нагадаємо, що на сайті Amazon можна знайти різні артефакти радянської епохи: документи членів КПРС, кільця і ​​медалі з радянською символікою, шапки-вушанки тощо.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики