Цензор.НЕТ

17.11.18 12:35

У відділеннях "Укрпошти" заборонили політичну рекламу, - Смілянський

Водночас агітаційні матеріали листоноші можуть, як і раніше, розносити у домівки.

У відділеннях "Укрпошти" заборонили політичну рекламу, - Смілянський

Генеральний директор ПАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський закрив послугу надання площ під розміщення політичної реклами у відділеннях "Укрпошти", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я закрив політичну рекламу у відділеннях. Якщо ви зайдете, ви не побачите політичної реклами. Я закрив її як послугу. Просто щоб не вирішувати, хто висітиме над туалетом, праворуч, ліворуч. Щоб пошта була поштою. Щоб люди, коли заходили, відчували нормальну атмосферу", - пояснив рішення Смілянський.

Гендиректор "Укрпошти" підкреслив, що хоче зробити з неї нормальну бізнес-компанію, і не вважає, що її відділення мають ставати агітаційними пунктами.

При цьому він не бачить проблеми з розповсюдженням агітаційних матеріалів поштою.

"Розносити - будь ласка, це наша робота", - підкреслив він.

Водночас, за словами гендиректора "Укрпошти", він сам переглядає всі політичні матеріали перед тим, як їх починають розносити.

Як повідомлялося, "Укрпошта" за 9 міс. збільшила чистий збиток на 23,7% (до 514,1 млн грн), чистий дохід - на 27,6% (до 4,8 млрд грн).

"Укрпошта" у 2017 році отримала 203 млн грн збитку порівняно з 2016 роком, але збільшила чистий дохід на 19,57% - до 5,5 млрд грн.

"Укрпошта" входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг в 10,6 тис. відділеннях на території всієї країни, ще близько 1,2 тис. розташовано на території, що не контролюється Україною.

Штат компанії налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики