Цензор.НЕТ

17.11.18 13:02

"Про дату, час і номер рейсу поінформую представників САП", - Продан розповів про повернення

Колишній в.о. голови ДФС стверджує, що не має наміру залишатися за кордоном.

"Про дату, час і номер рейсу поінформую представників САП", - Продан розповів про повернення

Підозрюваний в незаконному збагаченні колишній в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан заявив, що повернеться в Україну "відразу після завершення лікування та реабілітації", а про дату і час поінформує представників САП. Про це Продан заявив на своїй сторінці у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Дізнався, що мені нібито повідомлено про підозру. У САП пояснюють, що двічі надсилали повістки і не отримали відомостей про моє місце перебування. Акцентую увагу прокурорів САП, що запланував виїзд на лікування заздалегідь, про що вже повідомляв", - зазначив Продан.

Він додав, що звернувся до адміністрації клініки "з проханням підготувати офіційний документ про перебування в медичному закладі".

"Найближчим часом мої представники звернуться до САП ГПУ і нададуть листа, підписаного уповноваженою особою установи. Я також відправлю оригінал зазначеного листа поштою... Без жодного сумніву, відразу після завершення лікування і реабілітації я повернуся в Україну. Про дату, час та номер рейсу (якщо буду повертатися літаком) поінформую представників САП. Не думаю, що виникне необхідність тривалого перебування за кордоном", - зазначив Продан.

Він також заявив, що не бачив "жодного офіційного документа" з приводу обвинувачень на його адресу.

"Про спекуляції з приводу того, чи повернуся я в Україну... Навіщо робити самогубні для репутації вчинки, якщо для реальних претензій правоохоронців немає жодних підстав?" - додав колишній в.о. глави ДФС.

Нагадаємо, 15 листопада Спеціальна антикорупційна прокуратура оголосила Продану про підозру у незаконному збагаченні. За даними САП, за час роботи на посадах в.о. заступника і в.о. голови ДФС із липня 2016 року до червня 2018 року він отримав 89 млн грн, за які йому придбали низку об'єктів нерухомості та автомобілів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики