Цензор.НЕТ

19.11.18 09:16

Канаді слід повчитися в України боротьбі з гібридною агресією, оскільки мета РФ - підірвати і послабити демократичні інститути, - Клімкін

Канаді слід ретельно перейняти досвід України в боротьбі з російською гібридною агресією.

Канаді слід повчитися в України боротьбі з гібридною агресією, оскільки мета РФ - підірвати і послабити демократичні інститути, - Клімкін

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", таку думку в інтерв'ю канадській аналітичній телепрограмі The West Block висловив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Вам слід повчитися в України, оскільки мета Росії - підірвати й послабити демократичні інститути також і тут. Вам варто бути обачними та підготовленими до боротьби з Росією як в аспекті їхніх звичайних, так і особливо гібридних зусиль", - сказав Клімкін.

Він наголосив, що Росія спробує і в інших державах діяти, як в Україні.

"У них немає більше жодних "червоних ліній". Вони перетнули їх усі на Донбасі, в Криму й Сирії", - наголосив міністр.

З огляду на це Клімкін закликав Західні держави продовжувати постачати Україні зброю.

"До нас йдуть оборонні поставки із кількох Західних держав - назву лише Javelin зі США. Але нам, безумовно, потрібно більше, оскільки посилення нашої здатності протидіяти російським загрозам однозначно піде на користь усьому демократичному світу", - зазначив він.

Нагадаємо, цими вихідними Павло Клімкін перебував у Канаді, де брав участь у Галіфакському міжнародному безпековому форумі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики