Цензор.НЕТ

19.11.18 14:12

Російські військові масово відмовляються від проходження служби на окупованому Донбасі, - ГУР

Командування ЗС РФ вживає інтенсивних заходів щодо підвищення рівня укомплектованості особовим складом російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Російські військові масово відмовляються від проходження служби на окупованому Донбасі, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це йдеться в повідомленні ГУР.

Так, за даними української розвідки, від початку листопада ц.р. на території всіх військових округів ЗС РФ проходять збори з офіцерським, сержантським і рядовим складом служби за контрактом для забезпечення одночасного проведення ротації та комплектування з'єднань і частин 1 та 2 АК ВС РФ, у т.ч. вакантних посад, на які раніше призначалися особи, призвані тільки з-поміж місцевого населення.

У зв’язку з цим, як зазначили в ГУР, до підготовки на зазначених зборах залучено вдвічі більше російських військовослужбовців, ніж зазвичай. При цьому забезпечення набору і морально-психологічної підготовки військовослужбовців під час зборів здійснюється безпосередньо під керівництвом представників головного воєнно-політичного управління ЗС РФ.

"Водночас залучені на збори кадрові російські військовослужбовці масово відмовляються від проходження служби на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Свої рішення вони аргументують неофіційним статусом відрядження, визнанням їх військовими злочинцями в разі потрапляння в полон, низьким рівнем грошового забезпечення та великою кількістю безповоротних і санітарних втрат у підрозділах з’єднань і частин російських окупаційних військ", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики