Цензор.НЕТ

19.11.18 19:53

Російські військові масово відмовляються служити в ОРДЛО, - розвідка Міноборони

Їм не подобається висока смертність, низька зарплата і те, що в разі полону їх визнають військовими злочинцями.

Російські військові масово відмовляються служити в ОРДЛО, - розвідка Міноборони

Командування збройних сил Росії вживає інтенсивних заходів з підвищення рівня укомплектованості особовим складом російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Однак залучені на збори кадрові російські військові масово відмовляються від проходження служби в ОРДЛО. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформує Цензор.НЕТ.

За даними розвідки, свої рішення російські військові аргументують неофіційним статусом відрядження, визнанням їх військовими злочинцями у разі потрапляння в полон, низьким рівнем грошового забезпечення і великою кількістю безповоротних і санітарних втрат у підрозділах гібридної армії.

"Від початку листопада на території всіх військових округів ЗС РФ проходять збори з офіцерським, сержантським і рядовим складом служби за контрактом для забезпечення одночасного проведення ротації та комплектування підрозділів бойовиків, зокрема вакантних посад, на які раніше призначалися особи, призвані тільки з числа місцевого населення. У зв'язку з цим до підготовки на згаданих зборах залучено вдвічі більше російських військовослужбовців, ніж зазвичай", - сказано в повідомленні розвідки.

Забезпечення набору і морально-психологічна підготовка військовослужбовців під час зборів здійснюється безпосередньо під керівництвом представників Головного військово-політичного управління ЗС РФ, додали у розвідці.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики