Цензор.НЕТ

20.11.18 08:44

Рада сьогодні розгляне позбавлення недоторканності Березкіна та перейменування Дніпропетровської і Кіровоградської областей

Верховна Рада у вівторок, 20 листопада, планує розглянути подання генерального прокурора на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Станіслава Березкіна ("Воля народу").

Рада сьогодні розгляне позбавлення недоторканності Березкіна та перейменування Дніпропетровської і Кіровоградської областей

Про це йдеться в порядку денному засідання, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

За даними слідства, Березкін причетний до заволодіння 20 млн дол. Ощадбанку. Напередодні комітет ВР з питань регламенту та організації роботи парламенту визнав законним подання генпрокурора щодо надання згоди на притягнення нардепа до кримінальної відповідальності. Розгляд його в залі Ради заплановано третім питанням.

Перед цим, на початку пленарного засідання, парламентарії збираються завершити розгляд у першому читанні законопроекту № 6598 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)", який було розпочато минулого пленарного четверга, 8 листопада.

Після цього депутати збираються розглянути в першому читанні законопроект 7267 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними".

До порядку денного Рада у вівторок також планує внести кілька законопроектів, зокрема урядовий проект закону 9241 "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" щодо фінансового забезпечення Конституційного суду України" та 9068 "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо посилення інформаційної безпеки та протидії державі-агресору в інформаційній сфері".

Далі передбачено блок питань аграрної політики. Депутати мають, зокрема, розглянути урядовий законопроект №4611 "Про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами", а також три проекти "Про сільськогосподарську кооперацію". До того ж друге читання має пройти законопроект №7060 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності".

Окрім того, Рада планує внести до порядку денного та направити до Конституційного суду законопроекти №8380 та №8329, які стосуються внесення змін до Конституції України задля перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей.

Також для повторного розгляду з пропозиціями Президента України до парламенту вноситься закон "Про приватну детективну (розшукову) діяльність" (№3726). Депутати ухвалили його 13 квітня 2018 року, проте 7 червня глава держави наклав на нього вето. При цьому зазначалося, що в законі сформовано перелік дозволених видів приватних детективних послуг без урахування вимог низки законодавчих актів України.

Окремими блоками ВР розгляне низку проектів постанов щодо перейменування населених пунктів Івано-Франківської, Черкаської, Київської та Харківської областей, а також щодо зміни в адміністративно-територіальному устрої на Донеччині та Луганщині.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики