Цензор.НЕТ

20.11.18 13:00

Новинський: Бойка і Льовочкіна виключили з фракції "за зраду інтересів"

Народних депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна виключили з фракції "Опозиційного блоку" за зраду інтересів і співпрацю з владою.

Новинський: Бойка і Льовочкіна виключили з фракції "за зраду інтересів"

Про це сьогодні на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат фракції "Опозиційний блок" Вадим Новинський, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Співголовою нашої фракції Юрієм Бойком було підписано угоду про співпрацю і про створення так званої платформи "За життя - Опозиційна платформа" разом із Вадимом Рабіновичем, на яку він, Бойко, не мав абсолютно ніяких підстав. У нього не було повноважень. Йому ніяких повноважень не давали ні політрада нашої партії, ні з'їзд", - сказав він.

Як повідомив політик, це питання було розглянуто сьогодні на засіданні його фракції. І фракція більшістю голосів - 22 людини - не підтримала Юрія Бойка в його діях.

"Так само фракція звернулася до політради нашої партії з вимогою якомога швидше скликати з'їзд з обговоренням цих питань і ситуації в партії. За те, що Юрій Бойко та Сергій Льовочкін порушили статут, за співпрацю з владою і за зраду інтересів наших виборців вони були виключені з нашої фракції", - зазначив Новинський і додав, що з сьогоднішнього дня Бойко і Льовочкін не є членами фракції "Опозиційний блок".

Політик також спростував інформацію про те, що Бойко і Льовочкін самі подали заяву. Новинський стверджує, що вони були виключені рішенням політради.

Відповідаючи на запитання журналістів "За ким залишиться бренд "Опозиційного блоку", Новинський відповів:"Бренд "Опозиційного блоку" залишиться за десятками тисяч членів партії "Опозиційний блок". Ні про який розкол у партії не може йтися".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики