Цензор.НЕТ

20.11.18 15:22

Майже 70 тис. українців отримують субсидії за кількома адресами, - Мінфін

Більш як 68 тисяч громадян отримують житлово-комунальні субсидії за кількома адресами.

Майже 70 тис. українців отримують субсидії за кількома адресами, - Мінфін

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Перевірки отримувачів житлово-комунальних субсидій протягом січня – вересня 2018 року показали, що понад 68 тис. осіб отримують декілька субсидій за різними адресами. Або інший випадок – громадянин купив автомобіль Mercedes-Benz вартістю понад 1,3 млн гривень і оформив субсидію у розмірі 2000 гривень. Таких випадків багато, і це несправедливо. Зупинка процесу верифікації призведе до росту зловживань коштами платників податків", – сказав Юрій Гелетій, заступник Міністра фінансів.

З початку року Мінфін скерував близько 7,5 млн рекомендацій щодо перевірки достовірності інформації, поданої отримувачами субсидій. Завдяки цьому вдалося запобігти неефективному використанню 5,9 млрд гривень, а 46,5 млн гривень – повернути в бюджет.

Проводячи верифікацію, Мінфін жодним чином не втручається в особисте чи сімейне життя громадян. Наразі відомство працює з даними, які отримані до 11 жовтня 2018 року на основі чинних нормативно-правових актів.

"Ми вдячні народним депутатам, які ініціювали зміни до Бюджетного кодексу з урахуванням нещодавнього рішення Конституційного суду. Для комплексного врегулювання питань із проведення верифікації Мінфін вже розробив і подав на розгляд Кабінету Міністрів України проект Закону "Про верифікацію та моніторинг державних виплат". Процес верифікації субсидій продовжується, оскільки це в інтересах як платників податків, так і одержувачів державної допомоги", – додав Юрій Гелетій.

Крім цього, Мінфін завершує впровадження автоматизованої інформаційно-аналітичної платформи, яка значно підвищить оперативність, якість і прозорість процесу верифікації, зазначається в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики