Чоловік на ім'я Віктор і по батькові Володимирович сьогодні вилетів у Сочі, - Кошкіна

29473 69
Чоловік на ім'я Віктор і по батькові Володимирович сьогодні вилетів у Сочі, - Кошкіна

Відома блогерка і журналістка Соня Кошкіна прокоментувала на свій сторінці в Facebook інформацію про те, що Бойка і Льовочкіна виключили з фракції "Опозиційний блок".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Канал 24".

"Як кажуть злі язики в середовищі "газовиків", один чоловік на ім'я Віктор і по батькові Володимирович сьогодні вилетів у Сочі. Випадково, напевно, збіглося. Ну, а нову фракцію ОБ очолить Новинський. Формат їхньої участі в кампанії, як я вже писала раніше, буде вирішено днями", - написала вона.

Нагадаємо, що сьогодні фракція "Опозиційний блок" виключила зі свого складу депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна, які пішли на союз із партією "За життя" Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука. Нову фракцію "Опоблоку" очолить Вадим Новинський. Раніше, 12 листопада "Опозиційний блок" провів політраду, на якій ініціатива співголови парламентської фракції Юрія Бойка об'єднатися з партією нардепа Вадима Рабіновича "За життя" не знайшла підтримки.

"Ми є послідовними прихильниками консолідації опозиційних сил і висунення єдиного кандидата в Президенти - авторитетного представника промислових і підприємницьких кіл, місцевого самоврядування, здатного перемагати на виборах, а не кандидата, який є підстилкою для нинішньої влади", - заявив тоді співголова "Опозиційного блоку" Борис Колєсніков.

Топ коментарі
+34 злой крот
Медведчук лепший друг Петруся,куда хочет,туда и летает))
показати весь коментар
20.11.2018 16:42
+23 Kristobal Juan
Лучший друг Медведчука - это твой пахан и черный властелин Хутин В.
показати весь коментар
20.11.2018 16:46
+20 злой крот
Так это Пуйло разрешает летать Медведчуку из Украины в кацапию?А шо Петрусь?
показати весь коментар
20.11.2018 16:56