Цензор.НЕТ

20.11.18 18:06

Я приношу вибачення Луценку за провалене парламентом голосування, - Ірина Геращенко про голосування за зняття недоторканності з Березкіна

Перший віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко вибачилася перед генеральним прокурором України Юрієм Луценком за провальне голосування Ради щодо зняття недоторканності з депутата Станіслава Березкіна.

Я приношу вибачення Луценку за провалене парламентом голосування, - Ірина Геращенко про голосування за зняття недоторканності з Березкіна

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Геращенко зазначила: "Сьогодні парламент вчергове провалив зняття депутатської недорканості з конкретного депутата, С. Березкіна, до якого в прокуратури є конкретні запитання щодо можливого незаконного виведення коштів з банку .

Прокуратура вже заявила, що безвідповідальне рішення депутатів, яке розцінює як кругову поруку, уповільнює і блокує слідчі дії.

Коли напередодні виборів депутати, фракції і політичні партії знову рватимуть на собі сорочки з криками про боротьбу з корупцією , уважно вивчіть, які цю політики голосували за зняття недоторканості зараз.

І для мене, на жаль, очевидно, що цей склад парламенту навряд чи проголосує за зміни до Конституції - щодо зняття недоторканості. Але продовжать кричати про президента, силовиків, замість виконати своє домашнє завдання.
Я приношу вибачення Юрію Луценку за це провалене парламентом голосування.

ВР, а не ГПУ відверто саботує зняття недоторканості з депутатів, в значить, блокує розслідування по багатьох справах. Соромно.

І нагадую, як рік тому під парламентом відбувався шабаш - начебто ж за зняття недоторканості . А тепер, коли провалюється конкретне голосування - мовчання, ні тобі протестів, ні акцій, ні активістів, ні вимог.

Я буду на всіх погоджувальних радах нагадувати про зняття недоторканості і вимагати поставити зміни до Конституції на голосування. І зроблю все, що в моїх силах і повноваженнях, аби депутатська недоторканість була знята".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики