Цензор.НЕТ

20.11.18 22:46

Інтерпол має очолити представник країни, яка поважає права людини, - Велика Британія

Лондон підтримує кандидатуру представника Південної Кореї.

Інтерпол має очолити представник країни, яка поважає права людини, - Велика Британія

Міністр внутрішніх справ Великої Британії Саджид Джавід заявляє, що новим керівником Міжнародної організації кримінальної поліції має стати представник країни, в якій з повагою ставляться до прав людини. Про це він написав у Twitter, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Для надійності Інтерполу важливо, щоб наступний президент був із країни, яка дотримується міжнародних правил та норм і поважає права людини. Виконуючий обов'язки президента Кім Йонг Ян має повну підтримку Великої Британії", - підкреслив Джавід.

Інтерпол має очолити представник країни, яка поважає права людини, - Велика Британія 01

Як відомо, колишній співробітник МВС РФ і чинний віце-президент міжнародної кримінальної поліції Олександр Прокопчук, підозрюваний у зв'язках з російською розвідкою, є одним з кандидатів на пост глави Інтерполу замість затриманого в Пекіні Мен Хунвея. Голосування має відбутися в середу.

Делегація України намагається перешкодити призначенню Прокопчука в Дубаї, де 18 листопада розпочалася 87-ма сесія Генеральної асамблеї Інтерполу.

Зокрема, як заявив глава МВС Арсен Аваков, наша країна розгляне питання про припинення членства в Інтерполі в разі обрання президентом представника Росії. Акцію проти цього призначення також запустили українські активісти і правозахисні організації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики