Цензор.НЕТ

21.11.18 08:24

Фінляндія розпочала піврічне головування в Раді Європи

Фінляндія розпочала піврічне головування в Комітеті міністрів Ради Європи.

Фінляндія розпочала піврічне головування в Раді Європи

Головування перейде до цієї країни від Хорватії, а в травні 2019 року його продовжить Франція, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Головною метою програми фінського головування, що отримала назву "Сутність Європи", є просування прав людини, демократії та верховенства права для всіх.

Серед пріоритетів на подальші шість місяців Гельсінкі визначили зміцнення системи прав людини та верховенства права в Європі, підтримку рівності та прав жінок, а також відкритість і всеосяжне залучення молодих людей до суспільного життя та запобігання радикалізму.

Серед викликів упродовж головування очікуються ситуація щодо майбутнього Росії в Раді Європи, бюджетно-фінансові проблеми, а також вибори нового генерального секретаря організації.

Водночас програма головування Фінляндії в Комітеті міністрів Ради Європи не містить у тексті жодної згадки про ситуацію щодо Росії, порушення російською стороною міжнародного права, а також щодо зусиль з відновлення територіальної цілісності України.

Натомість головування зосередиться на імплементації головних завдань Ради Європи з урахуванням актуальних тенденцій розвитку сучасних технологій, утвердження прав жінок та молоді.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики