Цензор.НЕТ

21.11.18 11:37

Wizz Air повертається в Україну: перші рейси лоукост збирається запустити в 2019 році

Повернення авіаперевізника пов'язано з покращенням інвестиційного клімату в країні.

Wizz Air повертається в Україну: перші рейси лоукост збирається запустити в 2019 році

Лоукост Wizz Air має намір відновити роботу української авіакомпанії "Візз Ейр Україна" в 2019 році. Сьогодні головний виконавчий директор компанії Джозеф Вараді обговорив це питання з президентом України Петром Порошенком, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу президента.

Глава компанії зазначив, що Wizz Air працює в Україні 10 років і вже перевезла 7 млн ​​пасажирів. "Ми хочемо посилити свою присутність і зробити більше для України... Вважаю, що інвестиційний клімат в Україні змінився на краще", - сказав він.

Президент України Петро Порошенко вважає, що повернення авіакомпанії Wizz Air в Україну є символічним і характеризує зміни в країні за останні чотири роки.

"Той факт, що Україна в рейтингу Doing Business вийшла вже на 71 сходинку, випередивши окремі країни ЄС, і ми впевнені, що і сприятливий інвестиційний клімат буде переконувати, що це абсолютно правильне рішення Wizz Air", - сказав Порошенко.

Wizz Air - найбільший лоукост-авіаперевізник у Центральній та Східній Європі, який виконує рейси за понад 600 маршрутам із 25 баз, поєднуючи 142 напрямки в 44 країнах. Флот авіакомпанії складається зі 105 літаків Airbus A320 та A321.

Як відомо, Wizz Air виконала свій перший міжнародний рейс із Києва до Лондона в 2008 році. Однак у 2015 році Wizz Air закрила українську авіакомпанію "Візз Ейр Україна" і різко скоротила кількість рейсів із країни. Українські рейси перевели на обслуговування угорською "дочкою" лоукоста.

У 2016 році стало відомо про відновлення польотів компанії до/з Києва. Так, у листопаді Wizz Air почав виконувати польоти за двома новими маршрутами з Києва - у Ганновер (Німеччина) та Вроцлав (Польща). Крім того, Wizz Air оголосила про запуск нового маршруту з Києва до Братислави. Однак навіть у 2017 році Wizz Air відмовлялася відновити роботу "української дочки".

Нагадаємо, конкурент Wizz Air на українському ринку лоукост Ryanair також розширює присутність в Україні і відкриє п'ять нових напрямків.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики