Цензор.НЕТ

21.11.18 16:58

За останні чотири роки в Україні досягли значного прогресу, - Мінгареллі

Протягом останніх чотирьох років завдяки нинішньому політичному керівництву держави в Україні в різних сферах досягнуто значного прогресу і відбувається поліпшення життя.

За останні чотири роки в Україні досягли значного прогресу, - Мінгареллі

Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі на зустрічі Європейської бізнес-асоціації, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми маємо визнати, що за останні чотири роки в цій країні було досягнуто значного прогресу, і це завдяки нинішньому політичному керівництву. Я не буду повторювати всі ті сфери, де було досягнуто значного прогресу. Від державних закупівель до макрофінансової стабільності, від системи охорони здоров'я до пенсійної системи, від освіти до енергетичного сектору. Але всі ми знаємо, що багато чого зроблено і, що завдяки цьому прогресу відбувається значне покращення умов життя українського народу", - зазначив дипломат.

Так, Мінгареллі підкреслив, що глибока та всеосяжна торговельна угода між Україною та ЄС є прикладом, за його словами, однієї з найамбітніших угод, які Євросоюз мав з будь-якою країною-партнером.

"Ми також знаємо, що Україна у економічному аспекті все більше інтегрується з Євросоюзом. Сьогодні 42% українського експорту йдуть на ринок ЄС, а чотири роки тому ця цифра становила 25%. Це означає, що Україна спромоглася переорієнтуватися на західні країни, і ми вважаємо, що це в інтересах суверенної та незалежної України", - заважив посол.

Крім того, він додав, що вирішити завдання із забезпечення макрофінансової стабільності, створення сильних інституцій, залучення іноземних інвестицій Україні може допомогти Угода про асоціацію. У цьому контексті Мінгареллі зауважив, що угода, перш за все, стосується верховенства права, належного управління, прозорості та чесних правил як для бізнесу, так і для держав.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики