Цензор.НЕТ

21.11.18 21:09

Зустріч глав МЗС "нормандської четвірки" відбудеться наступного тижня в Берліні, - Клімкін

Наступного тижня в Берліні відбудеться "нормандська зустріч" на рівні політичних директорів зовнішньополітичних відомств.

Зустріч глав МЗС "нормандської четвірки" відбудеться наступного тижня в Берліні, - Клімкін

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у бліц-інтерв'ю Укрінформу під час робочого візиту до Австрії.

"Зараз ми домовляємося про те, щоб це питання (розгортання миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу - ред.) обговорювалося в "нормандському форматі" на рівні політичних директорів. Обговорення відбудеться наступного тижня в Берліні", - сказав він.

За словами керівника МЗС, проблема в тому, що Росія намагається свідомо блокувати і торпедувати ідею введення миротворчої місії на Донбасі.

"Напрямок дій РФ полягає в легітимізації окупації на Донбасі і спробі російський протекторат потім впихнути у вільну демократичну європейську Україну, що за визначенням неможливо. Також Росія спекулює тим, що не хоче вести субстантивні переговори, намагаючись вказувати на вибори, які будуть наступного року в Україні", - заявив Клімкін.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики