Цензор.НЕТ

21.11.18 22:59

"Сподіваюся, що з мого повернення не влаштують шоу", - Продан приїде до Києва наступного тижня

Лікування екс-глави державної фіскальної служби Мирослава Продана добігає кінця. Він планує повернутися до Києва наступного тижня.

"Сподіваюся, що з мого повернення не влаштують шоу", - Продан приїде до Києва наступного тижня

Про це екс-глава Державної фіскальної служби Мирослав Продан написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Наступного тижня повертаюсь у Київ після завершення лікування. Лікарі вважають, що мій стан дозволить залишити медичний заклад. Сьогодні адвокати надали представникам САП інформацію з цього приводу. Сподіваюсь, що з мого повернення не влаштують шоу. В той же день я готовий з`явитись у САП. Я повертаюсь, щоб довести свою правоту", - підкреслив Продан.

Він також припустив, що медікампанію довкола нього розгорнули, щоб він побоявся повернутися. "Багато хто сподівався, що я залишусь за кордоном. Адже в такому випадку і доводити нічого не треба. Не повернувся, сховався – підтвердив, що справді винний. Тому і була влаштована ця історія з повістками, підозрами. У ЗМІ брудними потоками зливались сфабриковані матеріали. Замовники розраховували, що Продан злякається. Подумає, що після такої кількості бруду та звинувачень йому вже ніколи не відмитись. Злякається - і не повернеться. Я такого подарунку людям, які мене замовили, не зроблю. Я повертаюсь", - зазначив екс-чиновник.

Нагадаємо, 15 листопада Спеціальна антикорупційна прокуратура оголосила Продану про підозру в незаконному збагаченні. За даними САП, за час роботи на посадах в.о. заступника і в.о. голови ДФС із липня 2016 року до червня 2018 року він отримав 89 млн грн, за які йому придбали низку об'єктів нерухомості та автомобілів.

Сам Мирослав Продан заявив, що "не бачив жодного офіційного документа" щодо висунутих проти нього звинувачень. За словами колишнього глави ДФС, він перебував на лікуванні і повернеться в Україну відразу після завершення реабілітації, щоб довести свою невинуватість.

Пізніше керівник САП Назар Холодницький зазначив, що 20 листопада Продана чекають на допит у прокуратуру "вже як підозрюваного", а генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що підозра Мирославу Продану є цілком обґрунтованою.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики