Цензор.НЕТ

22.11.18 10:19

Глави оборонних відомств України і Великої Британії обговорили тренування особового складу ЗСУ із залученням британських інструкторів. ФОТО

В рамках офіційного візиту до Великої Британії, міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з начальником Штабу оборони Великої Британії генералом сером Ніком Картером.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міноборони.

За даними відомства, в ході діалогу сторони обговорили сучасні безпекові виклики, шляхи удосконалення та розширення системи проведення військових навчань, а також тренувань особового складу із залученням британських інструкторів.

Глави оборонних відомств України і Великої Британії обговорили тренування особового складу ЗСУ із залученням британських інструкторів 01

Міністр оборони України Степан Полторак наголосив на важливості допомоги, яку надає британська сторона, та зазначив на необхідності розширення програми підготовки особового складу.

"Вдячний за особистий вклад у операцію "Орбітал", позитивні наслідки якої відчутні вже сьогодні. Залишається актуальним питання подовження роботи із британськими радниками, особливо у питаннях планування та залучення до цих навчань представників Військово-Морських Сил та Повітряних Сил ЗС України, щодо організації штабних процедур планування. Ці навчання зараз є актуальними для нас, зважаючи на те, що ми здійснюємо реформу управління ЗС України", - зазначив Степан Полторак.

Глави оборонних відомств України і Великої Британії обговорили тренування особового складу ЗСУ із залученням британських інструкторів 02

Фото: прес-служба Міноборони

По завершенні зустрічі Міністр оборони України запросив сера Ніка Паркера відвідати Україну.

Як повідомлялося, раніше міністр оборони України Степан Полторак обговорив з державним секретарем у сфері оборони Британії Гевіном Вільямсоном ситуацію з безпекою в Україні та етапи оборонної реформи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики